ادبیات تنهایی

دوشنبه 23 خرداد‌ماه سال 1390

چرند یات...!!

گفتم آهندلی کنم چندی  

ندهم دل به هیچ دلبندی 

سعدیا دور نیکنامی رفت 

نوبت عاشقی ست یک چندی 

***** 

*** 

دولت عشق آمد و من دولت پاینده شدم... 

****** 

فیلم (پایان نامه) روی پرده رفته.تبلیغاتی که ازش دارن نشون میدن نشون دهنده یه فیلم جنجالی با موضوع حوادث اخیر (اخیر که چه عرض کنم!!!) است.با خودم گفتم یه چنین موضوعی چطور مجوز پخش و اجازه اکران گرفته.یه دو دوتا چارتا که کردم گفتم غلط نکنم اینم مثل اونای دیگه احتمالا میخواد مردم محترم! رو که شیفته شنیدن و دیدن یه چنین حرف دلایی هستن رو به پای گیشه ها بکشونه ودست آخر و در سکانسهای آخر همه چیز به نفع حضرات و آیات عظام  تموم میشه...و ناقضان قانون و آنهایی که به امنیت ملی نگاه ناپاک  داشته اند پشیمون و نادم توبه میکنند و در آخر هم احتمالا همه چیز یا بخوبی و خوشی تموم میشه  ویا...!!! 

چه میدونم؟ وگرنه واسه چی کتابایی هم که حول و حوش این موضوع (حوادث اخیر ) نوشته شده اند باید در حبس ارشاد و حوزه علمیه ...گرفتار شده باشن ؟یه نویسنده دلش به این خوشه که تراوشات ذهنیش خونده بشن   مورد نقد و بررسی قرار بگیرن  و سروده هاش قرایت بشن! 

که اگه این اتفاق نیفته معنای حکومت اسلامی! به طور کامل در اذهان منگ ایرانی جماعت جا می افته.یه جایی داشتم  یه مطلبی می خوندم که راجع به تاریخ حکومتهای کمونیستی بود و قوانین حاکم بر ملتهاشون.نمی دونم چرا ذهن آشفته این حقیر بلافاصله همزاد پنداری با این حکومت به اصطلاح اسلامی خودمون کرد و دیدم شباهتها بسیارند. !!

 روابط بین کشورهای دوست و برادر چین - کوبا - کره شمالی و... ! اعدامهای بی رویه! فضای باز سیاسی رایج در حکومتهای کمونیستی که به حمدالله اینجا هم به وفور ...!!! 

چی بگم...! 

 *** 

دولت عشق آمد و من! دولت پاینده شدم... 

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)